+48 450 045 145 / +48 12 200 29 31 kontakt@ibw.org.pl
Genealogia to indywidualna historia.
Historia twojej rodziny.

sprawy miesięcznie

Podaj szczegóły dotyczące twoich przodków, np. datę i miejsce urodzenia. My zajmiemy się resztą.

zrealizowanych poszukiwań

Podaj szczegóły dotyczące twoich przodków, np. datę i miejsce urodzenia. My zajmiemy się resztą.

SPRAWY MIESIĘCZNIE

ZREALIZOWANYCH POSZUKIWAŃ

Ile to kosztuje?

Histroria rodzinna
Może być znana i łatwa | Może być ukryta w wielu miejscach
Odnalezienie jej i poukładanie w całość nie musi być trudne. Stary dowód osobisty, metryki urodzenia, ślubu i zgonu, dokumenty majątkowe.

To wszystko może się znajdować  w starej walizce na strychu każdego domu. Wtedy sytuacja jest prosta. Po prostu należy ułożyć całość w grzewo genealogiczene. Najczęściej jednak informacje genealogiczne znajdująsię w archiwach państwoych i archiwach kościelnych gdzie czekając na odnalezienie.  W tym zakresie najczęściej pomagamy.

Jak to zrobić
1. Domowe skarby
To pierwszy krok. Warto sprawdzić jakie tajemnice kryją domowe stare koperty i teczki. Ważne jest aby informacje i choćby jednym przodku: imię i nazwisko, miejsce i data urodzenia, ślubu lub zgonu. Warto spisać wspomnienia najstarszego członka rodziny. Dopóki żyje jest kopalnią wiedzy.
2. Archiwa
W tym miejscu należy zweryfikować informacje wyniesione z domu. Czy rzeczywiście dziadkowie podali prawdziwe informaje? Zajmujemy się tym. Prowadzimy kwerendy genealogiczne i naukowe w archiwach i kancelariach parafialnych.
3. Wynik
Po wykonanej kwerendzie zestawiamy całość w raporcie końcowym. Alalizujemy i uzgadniamy zakres poszukiwań pionowy (linia główna) i poziomy (linia boczne).
4. Drzewo
Najbardzej efektowym wyrazem poszukiwań jest drzewo genealogiczne. Nic nie daje takiej radości niżwizualne zlokalizowanie siebie i swoich bliskich na jednej karcie.
rzetelne informacje
napisz i Podaj szczegóły

15 + 10 =

Pin It on Pinterest

Share This